Про нас

brand-kitchen-img

Бренд, створений в Україні

Найголовніше в сучасних витяжках — це доступність технологій, інноваційні рішення та функціональність. Можливість створити комфорт на кухні має бути відкрита для кожного. Саме тому був створений український бренд побутової техніки Best Chef.

Best Chef зосередилися на проектуванні кухонних витяжок, які повинні бути якісні, потужні та функціональні, але при цьому зберігали б доступну ціну. Серце бренду знаходиться в Україні, а виготовлення всіх деталей та фінальна комплектація техніки здійснюється на двох провідних заводах у Польщі, які вже багато років виготовляють техніку для відомих європейських брендів.

Дизайн Best Chef — це лаконічність та невимушеність, завдяки яким витяжки дуже легко вписуються в будь-який інтер’єр. У Best Chef впевнені, що кухня — це особливий куточок у кожній оселі. Це місце, де ми заварюємо ранкову каву, готуємо улюблені страви або зустрічаємося на вечерю з усією сім’єю. І покупка потужної та функціональної витяжки — це найкращий спосіб створити на Вашій кухні комфортну атмосферу приготування кулінарних шедеврів.