Поширені питанняПитання

Витяжки

Продуктивність витяжки та напір, створюваний двигуном витяжки.

Детальніше

Що ж стосується висоти розташування витяжки над поверхнею плити, то на цей рахунок є чіткі інструкції.

Детальніше

Всі витяжки оснащені потужними моторами та дотримання правильних діаметрів труб для виведення повітря дуже важливо, для максимально ефективного використання приладу!

Детальніше

Витяжки можуть працювати як в режимі відводу повітря, коли повітря очищується за допомогою жіроулавлівающий фільтрів від кіптяви і жиру і відводиться назовні через вентиляційний канал, так і в режимі рециркуляції, коли повітря очищується від жиру і запахів за допомогою жіроулавлівающий і вугільних фільтрів, а потім надходить назад в приміщення. Вибір режиму роботи витяжки залежить від можливості її підключення до вентиляційного каналу, а також питань економії електроенергії і тепла.

Детальніше

Всі витяжки BestChef з електронним цифровим дисплеєм (світлодіодним або рідкокристалічним) укомплектовані індикатором забруднення фільтра. Індикатор показує, коли потрібно замінити вугільний або очистити жировий фільтр витяжки.

Детальніше
Не знайшли відповідь?
Зверніться до нашої команди з обслуговування клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко.
Цей сайт захищений reCAPTCHA, застосовуються умови надання послуг та політика конфіденційності від Google.