Не знайшли відповідь?
0 (800) 404 888
Пн — Пт9:00 — 19:00
Cб — Нд10:00 — 17:00
або напишіть нам

bestchef.ua — офіційний інтернет-магазин бренду BEST CHEF в Україні. Ми піклуємося про наших покупців та надаємо їм найвигідніші умови придбання. Ми забезпечуємо якісний офіційний сервіс та доставляємо всю техніку, яку ви придбали у нас, безоплатно.

Безоплатне доставлення

Аби оперативно та якісно доставляти товари нашім покупцям, ми користуємося послугами кур’єрської служби «Нова Пошта». Ми здійснюємо адресне доставлення всією Україною. Кур’єри не лише доставлять замовлення, але й піднімуть покупку на необхідний поверх у зручний для вас час.

У вартість доставлення не входить підйом на поверх

Вартість підйому на поверх та занесення до квартири може бути оговорена вами із представниками кур’єрської служби в індивідуальному порядку.

Оплата

Готівкою кур’єру

Оплата здійснюється на місці — під час отримання замовлення та після огляду техніки. Ми приймаємо до оплати виключно національну валюту — гривню.

Безготівковий розрахунок (юридична особа)

Оплата здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з допомогою переводу з банківської картки. Оплата доступна для фізичних осіб. Після створення замовлення на сайті очікуйте дзвінок від нашого менеджера для підтвердження та надання рахунку-фактури. Коли гроші надійдуть на наш рахунок, менеджер повторно зв’яжеться з вами задля обговорення деталей доставлення.

Оплата карткою (Visa, MasterCard)

Під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано обрати спосіб оплати. У графі «Оплата» вам необхідно обрати «Оплата карткою (Visa, MasterCard)». Після цього вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів банку, де вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, сплачений платіжною карткою, може лише той клієнт, чиї ПІБ було вказано на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов’язково треба мати паспорт.

Оплата на виплат (Розстрочка)

Усі покупку в bestchef.ua ви можете оформити на виплат. Обирайте зручну для вас програму наших банків-партнерів та користуйтеся новим пристроєм вже сьогодні.

Перейти до умов

Приймання техніки клієнтом

Під час отримання техніки варто оглянути товар на наявність зовнішніх дефектів, а також у присутності співробітника кур’єрської служби перевірити комплектацію постачання. Аби уникнути поламання новий прилад можна вмикати не раніше, аніж через 3 години після установлення.