Високотехнічне майбутнє вже наступило! BEST CHEF пропонує вам випробувати на власному досвіді інноваційне рішення, що сколихне український ринок техніки та українські кухні. Представляємо Вам технологію безконтактного керування. Витяжки BEST CHEF потребують лише 3-х рухів рукою для керування приладом:

Перший  провів та увімкнув;

Другий — підніс руку та додав світло;

Третій — провів та вимкнув.

Це дуже просто та комфортно. Не потрібно більше натискати на кнопки або торкатися сенсору на склі, а після приготування — мити поверхню. Потрібно лише провести рукою перед сенсором один, два або три рази, щоб вибрати необхідну швидкість та готувати з задоволенням!

Щоб увімкнути або вимкнути світло, треба просто піднести руку до сенсора витяжки. А щоб змінити яскравість, яка регулюється за трьома рівнями, натисніть на пульті ДК кнопку вдруге чи втретє, після чого рівень яскравості світла повертається до стандартного положення.

Витяжка SpaceBox обладнана пультом дистанційного керування та таймером. Пульт дистанційного керування надасть можливість Вам, не наближаючись до витяжки, змінити швидкість та регулювати світло, а вбудований у пульт магніт дозволить закріпити його на витяжці або на іншому металевому обладнанні на кухні та не загубити його. Для автоматичного відключення витяжки ідеально підійде таймер — його можна запрограмувати в діапазоні від 10 до 90 хвилин.

Space box обладнана потужним двигуном, що надає їй можливість працювати у приміщенні загальною площею у 30 м² та висотою стелі в 3 м. Це більше ніж достатньо для сучасної кухні*.

До базового комплекту входить дріт підключення з євровилкою, перехідник для установки у вентиляційний канал та клапан зворотного повітря. Додатково укомплектовується вугільним фільтром, що дозволяє встановити витяжку на рециркуляцію.

Безконтактне керування роботою витяжки BEST CHEF створене спеціально для Вашого комфорту. Займайтеся приготуванням Ваших улюблених страв та спілкуванням з близькими, а про чисте повітря потурбується витяжка BEST CHEF.

Товари з технологією Управлiння рухом руки

Slim line 1100 black 60
Slim line 1100 black 60 img
Slim line 1100 black 60
9 999
Slim line 1100 inox 60
Slim line 1100 inox 60 img
Slim line 1100 inox 60
9 999
Space box 1000 black 60
- 4%
Space box 1000 black 60 img
Space box 1000 black 60
9 89910 399
technology img

Автоматичний сенсор запахів та парів

Все просто: Ви готуєте, витяжка - допомагає!

technology img

3 швидкості + інтенсивний режим boost

Потужні витяжки доступні кожному!

technology img

Сенсорне та електронне керування BEST CHEF

Зручне та чутливе керування