Підключення витяжки

Для більшості витяжок необхідно використовувати труби діаметром 150 мм. Намагайтеся уникати використання перехідників на 125 або 100 мм, тому що це значно знижує продуктивність і збільшує рівень шуму.
Форма та перетин вентиляційної труби також важливі, для правильної роботи витяжки. Зменшення й зміна перерізу, наприклад з круглого на квадратне, а також використання каналів з гофрованими стінками може стати причиною зниження продуктивності або виникнення шуму. З огляду на, що вихідний канал на витяжці має круглий перетин, найбільш доцільним буде застосування труб круглого перетину з гладкими стінками.

При плануванні підключення намагайтеся максимально скоротити кількість вигинів труби. Слід дотримуватись простого правила: чим коротший та прямий повітропровід використовується, тим ефективніше працює витяжка. Повітроводи з діаметром вихідного отвору менше, ніж у витяжки (як правило, 150 мм), з кришками, косими заслінками або протівомоскитнимі сітками знижують прохідність та ускладнюють функціонування витяжки.

Переважно вибирати повітропровід, максимально відповідний до витяжки. Також слід враховувати стан вентиляційних каналів, наявність в них сторонніх предметів, сміття, павутиння тощо. І стежити за їх технічним станом. Будь-яка перешкода на шляху відводиться повітря викликає скорочення ефективності роботи витяжки.
Уникайте використання витяжку до вентиляційної шахти, яка вже використовується іншими приладами (газова колонка, газовий опалювальний котел і т.д.).

Не знайшли відповідь?
Зверніться до нашої команди з обслуговування клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко.
Цей сайт захищений reCAPTCHA, застосовуються умови надання послуг та політика конфіденційності від Google.