Догляд за фільтрами

Витяжки укомплектовані жіровловлюючими фільтрами та можуть бути укомплектовані вугільними фільтрами. Жіровловлюючі алюмінієві фільтри складаються з декількох шарів алюмінієвої сітки. Ці фільтри служать на всьому протязі експлуатації витяжки та потребують періодичного очищення кожні 35 годин роботи витяжки, але не рідше одного разу на місяць. Жіровловлюючі алюмінієві фільтри слід мити в розчині теплої води з неагресивним миючим засобом або в посудомийній машині при температурі миття до 45-50 градусів.

Вугільні фільтри купуються окремо на всьому протязі експлуатації витяжки та використовуються для поглинання запахів, при роботі витяжки в режимі рециркуляції. Вугільний фільтр, який, як правило, складається з активованого вугілля, необхідно міняти. Термін служби вугільних фільтрів становить приблизно 3-4 місяці, після чого вони підлягають заміні. Вугільні фільтри, на відміну від жирових, не можна очистити або вимити.

Не знайшли відповідь?
Зверніться до нашої команди з обслуговування клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко.
Цей сайт захищений reCAPTCHA, застосовуються умови надання послуг та політика конфіденційності від Google.