Висота установки

Що ж стосується висоти розташування витяжки над поверхнею плити, то на цей рахунок є чіткі інструкції. Від верхнього краю робочої поверхні до нижнього краю витяжки, якщо робоча поверхня газова, то не менше 65 см, щоб уникнути випадкового загоряння жирових відкладень на жіроулавлівающий фільтрах. Якщо варильна поверхня, можна повісити витяжку трохи нижче, на висоті 55 см.

Якщо це додатково не вказано в кресленні, радимо розміщувати витяжку на висоті 65-75 см від варильної поверхні. Більш точний підбір моделі витяжки для забезпечення оптимального огляду, без погіршення екстракційних характеристик витяжки, зручності управління витяжкою, здійснюється на стадії планування кухні і залежить також від обліку двох чинників: росту людини і розміру плити (вручений поверхні). Рекомендована максимальна висота, без втрати ефективності роботи витяжки 85 см. Щоб забезпечити, по-перше, ефективне видалення випарів від плити, по-друге, зручність приготування їжі, хороший огляд і захист від випадкового удару головою об корпус витяжки.

Не знайшли відповідь?
Зверніться до нашої команди з обслуговування клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко.
Цей сайт захищений reCAPTCHA, застосовуються умови надання послуг та політика конфіденційності від Google.